בווודאי, אנחנו מספקים שירות מלא כולל תחזוקה של הניידות , כולל הובלה שלהן .

כל מגוון השירותים או המוצרים בתחום הלוגיסטיקה, שיכולים להידרש בידי מערכת הבריאות, מסופקים בפועל על ידי חברת HLS : מרפאות ניידות, שינוע מרפאות ניידות, הובלת עובדי מקצועות הבריאות לטיפולי בית (הסעת צוותים רפואיים), אספקת אוהלים, אספקת מבנים ניידים מתקפלים, הקמת מתחמי רפואה בשטח,  בדיקות דם עד הבית של המטופל, ציוד לוגיסטי כגון גנרטורים, מערכות מים ועוד .

 יש 2 חלופות – חלופה ראשונה שהיא המועדפת בדר"כ ע"י הלקוחות הינה שכירות, הסיבה שהלקוחות מעדיפים אותה היא מכיוון שהיא כוללת שירות תחזוקה מלאה על ידנו כך שהלקוח לא צריך לדאוג לשום דבר בעצמו , אנו דואגים ללוגיסטיקה והוא דואג לשירות בלבד כמו במרפאה קבועה. חלופה שניה – עסקת מכירה של מרפאה ניידת , גם זאת אפשרות שאנו מבצעים.

בוודאי, אנו מספקים את השירות בכל הארץ כבר כיום וזה נכון לכל מגוון השירותים שלנו.

הבעלים של החברה ניהלו ועבדו בשוק הבריאות הציבורי עשרות שנים עם ניסיון עשיר והיכרות מעולה של תחום הבריאות . חברת HLS קיימת משנת 2015 ומספקת שירות בגאווה גדולה עם יושרה ואמינות וחורטת על דגלה שירות מעל הכל.

אנו עובדים בימים א'-ה' בשעות 8:00-19:00 וזמינים בשעות הפעילות, בטלפון: 0508255720

אנו שותפים של חברת HCBC ייעוץ עסקי-רפואי.

HCBC מובילה ביעוץ עסקי בתחום הבריאות ובעלת הניסיון הרב ביותר בישראל, בליווי מוסדות רפואיים פרטיים, רופאים, עמותות ומלכ"רים מעולם הבריאות ועוד.

שירותי החברה כוללים: פיתוח תכניות עסקיות, ניהול מכרזים וחוזים, הקמת מרפאות ניידות ועוד ועוד.