קרוואנים למכירה

שיתוף:

רכישת קראוון היא מימוש חלום עבור כל חובב טיולים אמיתי.
הקראוונים שבעבר הלא מאוד רחוק, היו די חריגים בנוף הארצישראלי, בטח בהשוואה לארצות הברית ואירופה (הרבה בשל המימדים הקומפקטים של ישראל), הפכו למשהו מדובר מאוד בשנים האחרונות בארצנו- בעיקר בחודשי האביב-קיץ 😎

שמבקשים לרכוש קרוואן, השאלה המתבקשת היא, איך לעשות את הבחירה הנכונה?

יש כמה וכמה סוגים של קרוואנים, שכל אחד יתאים לצרכים והעדפות אחרות. בראש וראשונה, יש לחלק את עולם הקרוואנים ל-2: קרוואנים ניידים או קרוואנים נגררים.

שנית, כשמחפשים קרוואן למכירה, אתם צריכים להגדיר לעצמכם תקציב לעניין.

מחירם של קרוואנים למכירה, משתנה בהתאם למספר משתנים כדוגמת: סוג הקרוואן (כאמור, יש קרוואן נייד-ממונע ויש קרוואן נגרר), גודלו, רמת האבזור, זהות החברה היצרנית ועוד.

קחו בחשבון, כי לא משנה איזה קרוואן תחליטו לרכוש, אם הינכם מטיילים חובבים, כאלה המרבים לחרוש את כבישי ונופי ארצנו, הקרוואן בסבירות גבוהה, יחזיר לכם את ההשקעה בו מהר מאוד היות ומחיר לינה במבני נופש כמו מלון וצימר, הוא מאוד גבוה בימינו.

קרוואן נגרר למכירה

קרוואן נגרר הוא כזה המתחבר לרכבכם באמצעות וו גרירה ("תפוח"). הרכב אליו מתחבר הקרוואן הנגרר, מוכרח להתאים לכך מבחינת כוח הנשיאה שלו. קרוואן נגרר מאפשר לכם ליהנות ממרחב טוב (ביחס לקרוואנים ניידים) ונוחות, המתבטאת גם באפשרויות אבזור רבות ומגוונות. 

בשורה התחתונה, קניית קרוואן נגרר היא נושא שמוטב לבחון בכובד ראש ולעשות בירורים מול גורמים מקצועיים ומנוסים בתחום.

רכישת קרוואן היא פתרון מעולה לטיולים ונופש (ומשתלם לטווח הרחוק) עבור בודדים, זוגות ואף משפחות עם ילדים.

קרוואנים יד 2 למכירה

יכולות להיות כל מיני סיבות שונות שיובילו אתכם למסקנה כי אתם מעוניינים ברכישת קראוון יד שנייה, אבל אין ספק שהבולט ביניהם הוא משתנה העלות. מחירו של קרוואן יד שניה, הינו נמוך במידה ניכרת מול זה של קרוואן חדש לגמרי.

קרוואנים הפכו לפתרון מגורים פופולרי מאוד בישראל. עם זאת, קרוואן חדש עולה לא מעט (אם כי זולה בעשרות מונים מיחידת דיור או דירה סטטיים-קונבנציונליים) ולכן, רכישת קרוואן יד שנייה מהווה חלופה טובה וחסכונית.

קרוואן יד שנייה שמור היטב, יכול לשרתכם באופן מושלם, תוך חיסכון משמעותי בעלויות. אנו ב-HLS, מציעים מבחר רחב של קרוואנים יד שנייה וחדשים מדגמים מובילים במצב מצוין.

הקרוואנים עברו בדיקה קפדנית ושיפוץ יסודי במידת הצורך. כך שהם כמעט כחדשים, אך במחיר נמוך משמעותית.

השכרת קרוואן

אם אתם לא בטוחים אם אתם מעוניינים לרכוש קרוואן, תוכלו לשכור קרוואן לתקופה קצרה. זה ייתן לכם הזדמנות לנסות את החיים בקרוואן לפני שאתם מתחייבים ומחליטים אם זו הבחירה הנכונה עבורכם.

רכישת קרוואן מ-HLS

בחברת HLS, מספקים מבנים ניידים למכירה והשכרה כבר מספר שנים ומומחים גם בהעברה וניוד של מבנים ניידים וקרוואנים. רכישת קרוואן מאיתנו, תבטיח לכם מחירים תחרותיים והוגנים, שירות ללא דופי ומוצר איכותי!

קרוואנים למכירה שזמינים אצלנו לבחירתכם>>

להזמנת השירות